O mnie

Nazywam się Grzegorz Rycaj. Cieszę się, że spotkaliśmy się w tym miejscu. Ponieważ jednym z najczęstszych powodów zaglądania tutaj jest zebranie opisu pod kątem wystąpienia na konferencji, poniżej wklejam odpowiedni tekst.
Historycznie mój blog był poświęcony czysto technicznym aspektom platformy Visual Studio ALM, ale z czasem w naturalny sposób „przesunąłem się” w stronę obserwowania i opisywania tego, jaką korzyść możemy wynieść z wykorzystywania różnych narzędzi, głównie związanych z procesem wytwarzania i dostarczania oprogramowania.

Opis „konferencyjny” (BIO):
CTO z ponad 10 letnim doświadczeniem w obszarze rozwoju i wdrażania oprogramowania oraz świadczenia kompleksowych usług wsparcia (Managed Services). Jest Członkiem Zarządu w Billennium, jednej z najdynamiczniej rozwijających się polskich spółek IT. Od 2011 roku Microsoft docenia moją działalność (m.in. Prowadzenie WODNUG, prelekcje, szkolenia, uczestnictwo w Jury konkursu Imagine Cup, nagrania i artykuły online) tytułem MVP w obszarze Visual Studio Application Lifecycle Management, który jest jednym z moich kluczowych zainteresowań.
W nielicznych wolnych chwilach zwiedzam osiedle z dwoma psami (Labrador i Buldog francuski), uprawiam Triathlon albo siadam na motocykl (Honda Hornet) i robię „motorundkę” 🙂

MVP_Horizontal_FullColor

PSM-Logo-2