Powered by MVP – cyberbezpieczeństwo

powered_by_mvp

W tym wpisie na prośbę Darka Porowskiego przekazuję zaproszenie na konferencję ‚Powered by MVP”. Darek jest byłym MVP, a od niedawna pracownikiem polskiego oddziału Microsoft. Wciąż bardzo aktywnym w społeczności 🙂

2 czerwca odbędzie się konferencja on-line na Channel9, gdzie czworo dobrze znanych MVP: Paula Januszkiewicz, Grzesiek Tworek, Tomek Onyszko, Andrzej Kaźmierczak poprowadzą sesje streamowane na żywo w temacie bezpieczeństwa informatycznego. Cała czwórka była ex Enterprise Security MVPs dlatego właśnie ich Darek poprosił o uczestnictwo w wydarzeniu.

Głównym założeniem dla tej formy konferencji on-line jest to, że ma to nie być webinar tylko profesjonalny streaming z kamer, dobra jakość nagrania dla archiwizacji i późniejszego udostępniania. Dodatkowo ma nie zająć odbiorcy całego dnia – dlatego czas jest od 9 do 13, max 4 sesje.

Wg mnie to bardzo ciekawy pilotażowy projekt i jak już napisałem mailowo Darkowi – chylę czoła dla Jego aktywności. Mam nadzieję, że 2 czerwca narodzi się nowe cykliczne wydarzenie, dostarczające wysokiej jakości materiał.

Strona rejestracji na wydarzenie http://aka.ms/PoweredByMVP-CyberSec-Reg

Gorąco polecam!

No Comments

Post a Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.