Nominacja do roli Microsoft Regional Director

Microsoft-Regional-Director-logo

W ostatni poniedziałek dostałem bardzo przyjemnego maila, który stanowi zatwierdzenie mojej nominacji do roli Microsoft Regional Director:

I am delighted to welcome you to the Microsoft Regional Director program! Your nomination has been accepted and as the local DX Evangelism Lead I am looking forward to you joining this worldwide community of unparalleled technology thought leaders. Our extended CEE field team is also excited to have such an outstanding individual working with them to better understand and engage the CEE Developer Community.

Nadawcą jest Rafał Czupryński, pełniący funkcję DX Audience Evangelism Leada. O wytypowaniu mojej kandydatury wiedziałem już w marcu, proces akceptacyjny był chyba najdłuższy, w jakim miałem okazję brać udział 🙂

Cieszę się z tej nominacji, jest ona kolejnym krokiem w mojej partnerskiej współpracy z Microsoftem i traktuję ją jako duże wyróżnienie – w Polsce są tylko 2 osoby z takim tytułem, na świecie ok 150. Mam nadzieję, że będę w stanie wnieść wartość do programu i zamykając 2-letnią kadencję (bo na tyle jest przyznawany tytuł) będziemy mogli wspólnie ocenić ten czas jako konstruktywny i efektywny.
Prawdopodobnie jest to również najsilniejsza możliwość współpracy z MS, jaką można mieć, nie będąc pracownikiem firmy. Gdyby zatem pojawiły się ze strony Społeczności ciekawe wnioski do zgłoszenia i odpowiedniego nagłośnienia, chętnie zaangażuję się w takie inicjatywy.

A tymczasem… dużo pracy przed nami! 🙂

No Comments

Post a Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.