Po konferencji TechStolica

techstolica

16 marca miałem okazję po raz kolejny gościć na wydarzeniu TechStolica, konferencji poświęconej w całości najnowszym rozwiązaniom technologicznym Microsoft. Przez cały dzień w siedzibie firmy przy Al. Jerozolimskich 195 podczas całego dnia Uczestnicy mogli w 2 Salach (Sala Wiedzy i Sala Umiejętności) posłuchać mocno merytorycznej zawartości przekazywanej przez Pracowników, Partnerów i MVP związanych z MS. Podczas mojej sesji pt. „Najlepsze praktyki z życia zespołów software’owych” skupiłem się przewrotnie nie stricte na technologii, a na jej właściwym wykorzystaniu (jak wspomniałem, nie chodzi o to, żebyśmy podczas remontu mieli zawsze najpojemniejsze wiadra i najszybsze pędzle, ale odpowiednio umieli z tych narzędzi skorzystać – i to przede wszystkim współpracując w Zespołach).

Pierwszy feedback, jeszcze w sali, jak i mailowy, utwierdzają mnie w przekonaniu że warto się takimi doświadczeniami dzielić. Na końcu tego posta przekazuję link do slajdów, przypominając o prośbie z wczorajszego spotkania – wypróbujcie moje propozycje i wróćcie do mnie z feedbackiem/propozycjami Waszych własnych usprawnień i najlepszych praktyk. Mam w planach każdą poradę opisać tutaj na blogu, może wspólnie zbudujemy oryginalną bazę wiedzy, bazującą silnie na praktyce i naszych doświadczeniach?

Zależy mi też na zwróceniu uwagi na pracę, jaką wykonuje Paweł Niewęgłowski z Zespołem. To kolejna impreza, organizowana przez tę grupę, na którą jestem regularnie zapraszany (po wydarzeniach lubelskich, przyszedł czas na Warszawę). Jestem pod wrażeniem entuzjazmu, skuteczności i przekraczania kolejnych poziomów. Paweł – świetna robota!

… i na koniec obiecany link do wczorajszej prezentacji: Slajdy „Najlepsze praktyki z życia zespołów software’owych”

No Comments

Post a Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.