Bądź pierwszy, który pozna Windows 8!

WODNUG_LOGO

Tak jak wspominałem podczas ostatnich spotkań WODNUG(Warsaw Official .Net User Group), 2 czerwca odbędzie się Warsaw CodeCamp 2012 poświęcony zagadnieniom związanym z Windows 8.

Udało mi się zaprosić znakomitych prelegentów – Tomasza Kopacza z Microsoftu, a obok niego Maćka Grabka, Marcina Iwanowskiego, Kubę Bińkowskiego i Wojtka Poniatowskiego – wszyscy albo są albo do niedawna byli wyróżnieni tytułem MVP. Będzie to więc niepowtarzalna okazja do spotkania się ze znanymi  specjalistami, zadania im pytań, a komu dopisze szczęście, ten wróci do domu niosąc zestaw Xbox+Kinect, który będzie można wygrać w konkursie 🙂

Start planujemy na godzinę 11:00, w czasie wydarzenia będzie zapewniony catering, więc nie powinno nam zabraknąć energii na cały dzień pochłaniania wiedzy o kolejnej edycji systemu Windows.

Nie zastanawiajcie się zatem już dłużej i już teraz rejestrujcie się w portalu Codeguru: http://www.codeguru.pl/kalendarium/podglad-wydarzenia/warsaw-codecamp-2012—windows-8-community-launch,6711

Szczegółowe informacje o konferencji (m.in. informacje o prelegentach, tematy wykładów) znajdują się na stronie http://www.warsawcc2012.pl/.

No Comments

Post a Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.