Warsaw Official .Net User Group–Wystartowaliśmy!

WODNUG_LOGO

9 listopada odbyło się pierwsze spotkanie WODNUG(Warsaw Official .Net User Group) – nowopowstałej grupy pasjonatów technologii .Net z województwa mazowieckiego!

Podczas spotkania, poza omówieniem kwestii organizacyjnych, wystąpił Bartek Zass, częstując nas sokiem z Mango własnej roboty(a więc najważniejszymi informacjami zarówno dotyczącymi rozpoczęcia developmentu dla platformy Windows Phone 7 i 7.5, jak i ciekawostkami technicznymi dotyczącymi zastosowanych i dostępnych dla programistów mechanizmów).

Paradoksalnie, dużą wartością prezentacji dla mnie stanowił fakt, że Bartek doszedł do… 2 slajdu :)) Jego wystąpienie odbyło się w luźnej formie, gdzie kolejne obszary były dostosowywane do toczącej się dyskusji, pytań z sali i próśb o zaadresowanie danego obszaru. Zdecydowanie warto było tam być offline 😉

Spotkanie z Normanem Judah, Chief Technology Officer w Microsoft

Podczas spotkania inauguracyjnego obiecałem zapewnienie ciekawych prelegentów, również od samego patrona merytorycznego naszej Grupy, czyli firmy Microsoft.
Bartek Zass był pierwszym reprezentantem, a już za 2 tygodnie kolejna szansa na wysłuchanie prezentacji gościa specjalnego, jakim będzie Norm Judah, CTO w Microsofcie! Więcej informacji o nim znajdziecie tutaj.

Tak tak, już 28 listopada o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z Normanem – wstęp oczywiście jest bezpłatny 🙂

Rejestrujcie się więc gromadnie na Codeguru: http://www.codeguru.pl/kalendarium/podglad-wydarzenia/spotkanie-z-normanem-judah-cto-microsoft,5669 
I koniecznie przekażcie info znajomym!

Zapraszam na WODNUG!

Kończąc posta bardzo mocno zapraszam do uczestnictwa w spotkaniach naszej grupy! Planujemy spotykać się w każdą drugą środę miesiąca, w siedzibie Microsoft przy Al. Jerozolimskich 195A w Warszawie.

W ramach zachęty wklejam poniżej opis WODNUG, jaki znajdziecie również pod adresem http://wodnug.pl

WODNUG, czyli Warsaw Official .Net User Group, jest społecznością pasjonatów technologii .Net z województwa mazowieckiego. Celem istnienia grupy jest wspólny rozwój realizowany poprzez poszerzanie wiedzy, wymianę doświadczeń, jak i zawieranie znajomości z pasjonatami o podobnych zainteresowaniach.
Do realizowanych i planowanych form funkcjonowania grupy należą:

 • Regularne comiesięczne spotkania – w każdą drugą środę miesiąca

  Podczas spotkań będzie okazja zapoznać się z prezentacjami wygłaszanymi zarówno przez znane osobistości ze świata IT(np. Bartłomiej Zass – ISV Developer Evangelist, czy też Norman Judah – Chief Technology Officer, obaj pracujący w firmie Microsoft).

  Spotkania sprzyjają również dyskusji z innymi uczestnikami – takie "offline’owe forum" jest doskonałą okazją do znalezienia rozwiązania dla problemu, z którym borykasz się aktualnie w projekcie

 • Konferencje, realizowane min. raz w roku
 • Warsztaty techniczne
 • Konkursy wewnętrzne, np. Speaker Idol

Podstawową ideą działalności WODNUG jest przeniesienie obszaru szeroko pojętego wytwarzania oprogramowania z poziomu tylko codziennej pracy do poziomu wspólnie rozwijanej pasji. Grupa jest otwarta zarówno dla osób zajmujących się już zawodowo technologiami Microsoft, ale także dla tych, którzy rozpoczynają swoją karierę i pragną nadać jej przyspieszenia.

Pamiętaj, do zobaczenia w siedzibie Microsoft już w najbliższą drugą środę miesiąca! 🙂

1 Comment

 • Wojciech Poniatowski

  15 listopada 2011 at 00:21 Odpowiedz

  Brawo Grzesiu 🙂

  Pierwsze koty za płoty i powodzenia dalej! Obyś miał zawsze 100+ na sali 🙂

Post a Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.