2011: Powrót i reaktywacja :)

reactivate

Ho ho ho… Meerryyy. A nie, trochę za późno. Życzenia udanych urlopów tez przegapiłem… No to – wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Czuję wstyd, patrząc w archiwum – przez prawie rok czasu nie napisałem nic nowego! 🙁
Powodów było kilka(m.in. wykańczanie studiów, wykańczanie mieszkania, wykańczanie siebie i na koniec przeprowadzka. Przy okazji zespół R&D w Billennium, któremu przewodzę, liczy już 17 osób, a „paradoksalnie” pracy nie ubywa 😉 ).

Ale ale, tak nie może być! Od jakiegoś czasu zbierałem siły i obiecywałem sobie, że znajdę czas na reaktywację bloga. Zwlekałem z tym jednak, bo nie miałem pewności, że uda się zachować większą regularność. Doskonała wymówka, ale ileż można… 😉 Motywatorem do działania mogą być także teksty mojego autorstwa na MSDN.pl, które niebawem powinny zostać tam opublikowane, będę chciał je również tutaj prezentować.

Jakie mam blogowe(czyli blogie) plany na najbliższy czas?

  • Na pewno nadal będę poświęcał uwagę TFSowi. Zarówno w zastosowaniach podstawowych(czyli typowe „how-to„), jak i bardziej zaawansowanych, czyli…
  • … przyjrzymy się API. W między czasie stworzyłem na potrzeby codziennej pracy zespołu małe narzędzie(TFSBugger), przy okazji którego będę chciał pokazać mechanizmy, pozwalające na błyskawiczne tworzenie desktopowych aplikacji przy wykorzystaniu gotowych kontrolek UI.
    Aktualnie pracuję nad rozwojem TFS Mobile Web App, czyli lekkiego Web Accessa. Czasem potrzebuję zajrzeć do TFS z komórki i nie widzę wygodnych rozwiązań.
  • Wygląda też na to, że w najbliższym czasie będzie mnie można posłuchać podczas wykładów on-line, czy też zerknąć na cykl krótkich nagrań z serii „how-to”. Nie wyprzedzam jednak faktów i w odpowiednim czasie będę krzyczał 😉
  • A to i tak nie wszystko 🙂

A więc planów trochę jest, zobaczymy jak tym razem się poskładam z czasem.

Tymczasem zachęcam – Stay Tuned!

No Comments

Post a Comment

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.